Srpen 2012

Nejkrásnější prázdniny

28. srpna 2012 v 19:38 | Nee. |  My Diary

Ahoj.

Prázdniny se řítí ke konci a každý jenom vřískaj , jak byli extrémně krátký a prakticky neužitý. Co bych mohla říct o mých prázdninách já je asi to , že tyhle prázdniny pro mě byli asi nejkrásnější a nejpřevratnější prázdniny , co jsem kdy měla.

Vlastně jsem si moje ideální , patnáctý prázdniny přestavovala jinak. Chtěla jsem si je maximálně užít a to tak , že budu chodit s kámošema každej den ven , seznamovat se s jinýma lidma , občas zajít na diskotéku a tam si pod proudem hudby vygumovat problémy z hlavy. Zkusit ty proslavený úlety , na který jsem nebyla , ale zkusit to ,by mi asi neublížilo , říkala jsem si.Chtěla jsem prostě strašně moc lidí poznat a mít prázdniny s velkýma zážitkama. Myslela jsem si , že tyhle super nápady snad nic nepřokoná. Tyhle prázdniny se ale 25.června úplně překombinovali ve vlastně dokonalý streotyp...

... streotyp , který mě baví ze všech nejvíc a bavit mě bude až do konce života. Každej den s ním. Nekonečný rozplývání nad jeho objetím a tím vším okolo. Miluju všechny ty dny s ním. Kdyby jen byli nekonečný..


Všem bych přála takhle krásnej vztah.
<'3
O slova v tuhle chvíly snad ani nejde.


Nee.

Věčná a krátkodobá genialita

5. srpna 2012 v 13:59 | Nee. |  My Diary
Tumblr_m2nqvwyilr1qam9p1o1_500_large
Genialita.

Musím říct , že jsem poznala pár lidí , co byli nadaní pro určitou věc,která byla něčím neobvyklá. Věc ve které dominovali a nebáli se o tom mluvit a všem to ukázat. Hodně lidí si o nich myslí , že se vychloubají. Že jsou namyšlení. Ale tak to není. Namyšlenost je věc jiná. Oni jen ukazují co v sobě mají. Proč to skrývat?
Nejvíc člověka zamrzí , když vidí vážně geniálního člověka , kterého zničí drogy. Drogy , které jsou vlastně taky geniálním výplod lidí , přírody ...Jsou tak geniální , že jim podlehne kde kdo. A teď nemluvím o trávě , cigaretách a alkoholu. Mluvím o LSD , pervitinu , extázi a podobně. ... Znám takovou osobu , co tomu podlehla a to úplně. Myslím , že víc tím podlehnout ani nejde. A tady se ta genialita ztratí. Ztratí se tak rychle , že to ani nepostřehneme . Následky začneme ignorovat , pak je intenzivně vnímat. Návrat? Neexistuje.

Už si našel/našla něco v čem si geniální Ty? Ne? Hledej. Ano? Zdokonaluj.


Nee.

Žiju.

5. srpna 2012 v 13:20 | Nee.
Tumblr_m88takkpsv1rbsgzqo1_500_large

Hi:)

Máte se ?

U mě se skoro nic nezměnilo. Moc jsem se blogu teď nevěnovala , což mě hodně štve a omlouvám se. Chci to teď následující týden napravit.


Co by jste na mém blogu nejradši viděli ?:)


Zatím se mějte co nejlíp:)
Nee.