Sama pro sebe cizí

6. dubna 2012 v 17:25 | Niki*^
418482_336719373046699_100001259186741_1026175_1330472205_n_large

Sedím uprostřed čekárny a sleduju nekočné tikající hodiny. Tikají a tikají a já si říkám , jestli tohle nekonečný tikání vydržím až do konce života. Soupeřím s rychle utíkajícím časem. Sedím a přemýšlím o smyslu života. Proč jsem vlastně tady? Mám nějaký poslání , nebo jsem jen 'do počtu' ? Jestli se svět zlepší? Jestli moje rodina je v pořádku? Jestli se mi všechno povede jak má.. ? .

Soupeřím s časem i teď. Nevyznám se v sobě samé ,což mě nenechá jen tak spát. Občas jen tak ležím v posteli a celý tmavý pokoj se okolo jedné ráno stane velkou černou rozmazanou skvrnou. Přejíždí mi mráz po zádech. Hlasitě se otočím a doufám že to bude pryč. Slyším hlasy , kroky. Už mám asi halucinace ze všech těch osobních proher a zvratů. Jo halucinace.

Plno lidí mi už řeklo jak jsem bůhví jak oblíbená. Haha. Podle mého názoru , oblíbený člověk je ten , který je u všech za toho nejlepší , nikdo ho nemá proč pomlouvat a všichni jsou rádi , když se s nima ten dotyčný baví , protože je to v pohodě člověk apod. A u mě to takhle není. Baví se semnou pár lidí , navíc mě půlka z toho pomlouvá a druhé půlce se hodím jak chci. Hádám se s lidma , který mám ráda . Zamilovávám se do nesprávných lidí.


Vážně nechápu ,co se to děje. Jsem jako zavřená v kleci , nemůžu ven , nemám klíč a čekám na vysvobození nevím od koho.
Snad jenom rodina..

Ný.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Interesting Lý. Interesting Lý. | Web | 6. dubna 2012 v 19:14 | Reagovat

Zlato, kecičky že nemáš období kvalitních článků si nech pro někoho jinýho, pro mě určitě ne :**
Báječnej článek, nádherně to tady popisuješ, taky mývám občas ve svým 'bezstarostným' životě takový stavy, kdy je všechno na nic.

2 streetqnektarinka streetqnektarinka | Web | 13. července 2012 v 16:34 | Reagovat

Přidávám se do klubu, já mám někdy taky takové pocity, zdá se mi dokonce, že čím dál častěji :( Mě se zdá, že žijeme ve světě, kde jsou oblíbení ti, co mají u své fotky na FB nejvíc liků... divný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama