Březen 2012

Andělská tvář , ďábelská duše a nejlepší kamarádka.

29. března 2012 v 20:42 | Niki*^ |  My Diary
Thrilld_254002_large


Kiki <3

Znáte ten pocit , když potkáte někoho úžasného? Někoho , koho chcete obejmout a nepustit ? Nemyslím teď vztah , kluci jsou nanic. Myslím KAMARÁDKY . Kamarádky , ty pravé . Myslím , že o tak kouzelné osobě si něco přečíst není na škodu..
TAK ČTI! :D* .. celý článek bejbý:)*

Vyhlásím svátek klidu a míru všech pubertálních NARCISTŮ

28. března 2012 v 20:42 | Niki*^ |  My Diary
Nějak bylo , nějak bude. . .

Tuhle větu si opakuju hlavně v situacích , kde já jsem za tu blbou a když se na mě řve. A to je často. Zlá slova se mění v činy a výhružky v proradný plány. Nebaví mě takhle žít , žít s doměním , že se někomu z kamarádů něco stane. Můj ex je blázen a chce zbít mýho kámoše. Můj kámoše je debil a chce zmlátit mýho ex. Nechápu , nerozumím. Já jsem tu taky , kluci! Mě to taky bude bolet , když se někomu z vás něco stane. Kluci jsou sobci.

Nechci myslet pořád na to , jak je ten život vlastně v háji a že teď nemám ani den , kdy bych neřešila puberťácký výlevy. Třeba to nejsou problémy velikosti slona , ale pro mě to jsou citový problémy , což je pro mě pochopitelně dost důležitý. Můj život je 'vzrůšo' a já bych za to mohla vlastně děkovat. Neunesla bych nudnej život. Užíralo by mě to do té chvíle , než bych si ho začala vykreslovat v barvách nebezpečí a toho ''co se nesmí'' . Haha. To já dělám už teď:)

Tak . . . držte mi palce! Tenhle měsíc psychicky nezvládám , ale fakt. Hrozný , otřesný , stresující a emociálně nabitý měsíc. Za užívání se musí platit , smiř se s tím.:)

Je to zvláštní. Celý den přemýšlím , co bych sem napsala a napadají mě super věci. Sednu si a začnu psát.. a najednou NIC. Pusto prázdno. Však já si vzpomenu , na tu moji 'radu'

Mějte se :)

I love Dance , i love Dance.. lala.. chápeš?!

23. března 2012 v 22:01 | Niki*^ |  My Diary
Ciao carissima :)

Den ode dne horší.
Proč mě připadá všechno tak hrozný a nesnesitelný? Všechno mě štve , i moji kámoši mi lezou na nervy , s dotěrnýma dotazama na svůj zevnějšek a na to jestli mi něco není. JSEM V POHODĚ! Aspoň musím být. Berme to pozitivně...

A teď jedno poučení , ode mě : Pokud ti není zrovna nejlíp a něco tě trápí , ať je to malý nebo velký trápení , usmívej se. Pokud seš veselá a plná energie na rozdávání , usmívej se ještě víc. Ti pravý kámoši to poznaj , jestli si smutná a něco tě trápí a pomůžou. Nepoznali? Nebuď smutná , asi si moc dobrá herečka. Každopádně úsměv:) Poslouchat furt ty trapný dotazy o tom , jestli ti náhodou něco není , aby to mohli vyklopit všem hned za rohem.. to nechceš.

.. někteří si myslí , že to vyklopení všech takzvaných drbů dělám především já. Haha.

OMFG zítra <333 Soutěž!!! Tanec <3333 Chápeš to?!!^^ Ty vole já se tak těším! S těma mýma láskama to tam rozbalíme ! <33333 Miluju je , jsou pro mě rodina. Já s nima žiju , já s nim chci být napořád. Miláčkové moji.

Pointa článku bývá důležitá

15. března 2012 v 22:02 | Niki*^ |  My Diary
62206038573129756_dmmqq1jb_c_large

čauté;P

Tenhle týden byl víc než kouzelnej. Haha. Byl strašnej! Vlastně je. Rebellka má několik problémů a neví jak je vyřešit. Noojoo .. Klucííí.. Připadám si jak nějaká trapná třináctka. A to mi je už čtrnáct , bacha na to!:D Stejně všude vykládám , že za malou chvilku mi bude patnáct.. Za tři měsíce a 19 dní budou prázdniny a já je mám 13.června ,takže na prázdniny propustka na diskotéky , me gusta ( nechtějte vidět můj me gusta face!)
Beru tuhle krizovou situaci s humorem. Čeká mě několik vysvětlovacích vět ,smutných situacích a koloikrát i trapné ticho. Ale co. Život musí být dobrodružství. Já si chci užívat a když si chci užívat , musím to brát i s překážkama ( Jsem to ale vyspělé dítě.. vypadá to jako bych to zkopírovala z wikipedie)

a pointa?. .

Veř v meme obrázky,nekopíruj z W. , skákej přes překážky a dělej me gusta kapusta výraz jen v soukromí.

Tuturutum tum.... ^^ Ježíš.. Jsem autobusová zabíjačka držadel! Pozor na můj dance in thýýý báááás! Chudáci lidi.. abych nezapoměla..
Tum turutum tum.. ^^

Tak se mějte , kočičáci<3

Krokodýlí slzy

12. března 2012 v 22:04 | Niki*^ |  My Diary
Tumblr_m09h0fqows1qekx45o1_500_largeZdár;P

Míváte taky takový to období , kdy vás rozbrečí i blbej řev senilního učitele? I menší smutná scénka z filmu? Já jo. Zrovna teď. Aghhhr . O mě je známo , že jsem holka , která říká pravdu a nic než pravdu a jsem drsňačka. Když jde o city a tak , nedávám nic najevo. Poslední dobou mi je do breku skoro pořád. Podívám se na ostatní zmrdy , co si ničí život a je mi smutno jen z toho , že za tyhle ty kamarádský fracky mám odpovědnost. Křičí po mě , ikdyž jsem jim radila dobře. Stěžují si. Brečí. Křičí. Zuří. Nadávají. Překrucují . Lžou. Popírají. Chlastají. Kouří. A kdo ne ? Nedávejte to za vinu mě , mám na starost taky sebe.
Achjo. Ležím v posteli a přemýšlím nad tím , co tady vlastně píšu. Vždycky musí být přece ten , kdo to vždycky všechno schytá. Ten , kdo se musí chovat jako dospělej . Ten , kdo musí připomínat chyby a za to plno nadávek dostávat. Ten , kdo jim bude radit a schytávat plno nehezkých vět. Divej , já mám taky dost problémů. Hodně. Kamarádka by mi měla pomoct a poradit. Ne mi přidělávat další a další starosti. Nikdy nebudu mít klid . . . Nojo. To je život;)

Tak se mějte
bye;*

V Česku jsou autobusy plný volů a krav , jsem slyšela..

11. března 2012 v 18:19 | Rebellka^^ |  My Diary
Aljpdomciaapqpg_large

MHD?!

Tohle téma mi připomělo náš domací úkol z občanky. ,,Jak by podle vás měla vypadat cesta autobusem do školy v ranních hodinách?'' Když tohle náš postarší učitel řekl , měla jsem jiskry v očích. Tohle je moje chvíle. Teď a tady si konečně můžu postěžovat a zkusit autobus vylepšit. Jako kdyby jste mě neznali...

... na úkol jsem se vykašlala ,protože facebook měl pár nových drbů na probraní. Haha. Úkol napsaný pod nátlakem , že už je poslední přestávka na to dopsat úkol mě vynervovala tak , že jsem napsala tu největší shitovní věc na světě ''.. autobus by měl být zařízen hodně moderně bez otravných důchodců ...'' utržek z mého úkolu. Mluvil ze mě stres, prostě hrůza. Tuhle věc prostě nemůžu přednést před celou třídou . Přečetla jsem to a dostala jsem trojku. Prej to bylo krátký. A4 bejbe, A4?! No nic. Nikdo se nesmál. A proč? Oni to totiž měli podobně napsaný. Jsme banda idiotů.

Dnes bych už ten úkol napsala jinak. Někteří tam měli napsaný , že by udělali zvlášť autobus pro důchodce a zvlášť pro teen. Děláte si srandu? Nepostačilo by třeba , kdyby jsme se začali chovat k sobě trošku líp? Uhni ty krávo. Ty pičo , nemůže ten kretén jet pomaleji?! Pořád tohle slyším. Důchodci jsou občas nesnesitelní ale.. Musíme to tak prostě brát. Takže . Lepší chování by stačilo. Plus pohodlnější sedadla a hlavně vyhřívaný!:D A v létě klimatizace , jinak to je všechno:D

Jsme lidi. Né zvířata. Chápeš ne?
Pochopila.!


.. jsem zvědavá , kdo se tím bude řídit;):D..


Žena jak má být , ona je primadona...SEXY^^

10. března 2012 v 10:53 | Niki*^ |  My Diary

409462_388482477832253_100000115132619_1675045_1550416581_n_large

Zdarec děcká;)

Dny plynou a já se sama sebe ptám, jestli žiju tak jak chci a tak jak bych měla. Vadí ti to? Je to snad tvůj život? Ne? Tak to se směju , proč se o něj teda staráte ? Achjo , smůla..

Jak se jinak máte? (klasická zdvořilá otázka , která se pokládá když řeč vázne. ale víte , mě to vážně zajímá!:D , bože..)

Víte jak je úžasný , když sedíte v koutě v pokoji s klukem , kterýho máte rádi a stres máte jen z toho , jestli si právě něco neudělala špatně , ale on tě z toho omylu hned vyvede dlouhým polibkem na rty a... Hej já to taky neznám.^^ A jsem ráda , kdo by se chtěl mačkat v koutě , no ne? Romantika nadevše, tak ať.
Svět jde do háje a já se sama sebe ptám jestli do toho háje utíkám taky. Možná utíkám před realitou. Aspoň utíkám , v tělocviku se mi tohle nedaří.Učitel mě šikanuje!

Nečekejte delší článek. Zatím..
Ona je princezna jako Diana , má dokonalá tělo jako Rihanna ...^^

Holka s FOREVER ALONE vizitkou

3. března 2012 v 16:53 | Niki*^ |  My Diary


Tumblr_m04oqj3wr81roheqho1_500_large

Zdarec;P

Wrááááu.

Ničí mě ty obrázky , se všude líbajícími se lidma. Furt nějaký ocucování , holkám co mají napsaný na čele FOREVER ALONE fakt nepomůže. Můj případ;) Jsem za to ráda , aspoň někam patřím. Není dobrý pořád jenom vyčnívat.
Takže kluci nic. Ikdyž.. I


Kde by jste chtěli bydlet?..:D Divná otázka , nojo..:D Bydlím tady ráda , ale kdybych uměla všechny jazyky světa ( jakože umět nebudu) , tak bych se rozhodla pro... Londýn ( těším se do Anglie , těším! ) , New York , Los Angel a Californie.. Taky by mi nevadila Paříž ale tohle je prostě top 4. Asi se vážně nudím , když píšu o tomhle. Ale to jsem já;)

Potřebuju inspiraci.. Budeš mojí inspirací?:)

Fuck yea!
Tak se mějte..:)^^
Písnička v CELÉM ČLÁNKU ^^