Únor 2012

potřebuju šaflovat! ( jo moje čestina s angličtinou je orginální )

27. února 2012 v 20:57 | Niki*^ |  My Diary
- Psychologie - Borderline
Zdarec děckáá;)

Lalala..
Každý normální bloger je rád za každýho návštěvníka jeho vymazlenýho blogu. Já vlastně taky. Ale nechci aby můj vymazlený , lyrický blog četli lidi z mého potencionálního vězení , školy. Haha. Nechci dopadnout jako jedná slavná šesťačka , které si smějí . Jaká to byla frajerka.. Internet všechno změní. Víte .. Oni kluci se smějí. Strašně vtipný , říkám tu nějaký vtipy , nebo tak ?

.. Bejbýý.. Mám svý kámoše .. Haha. Máš je taky? Jasně že máš.


Žižkovský bary. Ta holka v mým sklepě. First of the year. Maminka tuhle hudbu neuznavá. Dubstep a tak.. to samý. Lalala. Je to dobrý. Občas prostě musíš. Musíš si poslechnout kvalitní rap a tancovat na electro písničky.Hit léta. Postupně ty písničky budu sem dávat.
Musím jít na Tafroba.
Musím.
Chci.
Potřebuju.


jdu ŠAFLOVAT<3 ( já vím že se to tak nepíše. )

zkažená holka

26. února 2012 v 19:47 | Niki*^ |  My DiaryN e c r o p h i l i a

Zdarec děckáá:P

Jak se máte?..

Začínám si všímat , jak moc sem zkaženej člověk;D. Tímhle smajlíkem jsem to hodila trošku do vtipu , ikdyž to vtipný vůbec není. Stane se , no. Každej si tím musí projít. Ale baví mě to. Užívám si. A já budu dělat to co mě baví. Jsem mladá , tak si užívám.

Oslava u Barči♥ Pátek a sobota.. Nonstop pááártýý... Ke každýmu bych mohla promlouvat dlouho. Ke každýmu mám co říct. Johča je zabiják za každé situace. A tak.. Ale jeden člověk ... Kiki♥ S ní sem se stávala zlou holkou a s náma se do toho potom stáhli všichni , s ní sem chodila na záchodový konverzace o srdceryvných tématech( záchod = jediné soukromí:D) ... Je to strašně fajn holka. Vážně. Nechápu , jak sem ji mohla nemít ráda. Ji totiž nejde nemít ráda.♥ ťuňťa ♥ Vždycky jí pomůžu. Vždycky..
Víš co vykašli se na to , že na tebe bude ječet a bude naštvaná. Máš nás. Hlavu hore , zlato! Nikdy nic není tak zlý. Může být hůř. Měla jsem ji ráda , vážně. Ale potom co ti dělá.. Nevím kotě.. Vážně nevím..Člověk musí v životě odejít daleko, aby našel sám sebe....
Musí hodně přemýšlet, aby se dokázal těšit z toho, co mu zůstalo....
Musí si vyslechnout spoustu lží, aby věděl kdo mu říká pravdu....
Musí si hodně protrpět, aby zjistil co je skutečné štěstí,
a musí se nesprávně zamilovat, aby našel skutečnou, opravdovou lásku ...
Jdu se kazit dál.
Áhoooooj!♥:D
nebo radši ..
Zdarec;P

a zas tak moc zkažená nejsem.

celý článek;PP!


Rychlý článek , však znáte...

22. února 2012 v 22:18 | Niki*^ |  My Diary
eyes like the oceanZdarec;P

Miláčkové ,

Asi jste si všimli , že na blogu moc nejsem . Nebo takhle, spíš nemůžu.

Tak promiňte.
zítra.. ok?:)

Jsi multitalentovaný čávo. Jsi jen černá tečka. Tak už kurva vypadni!

13. února 2012 v 22:19 | Niki*^ |  My Diary
Wedding and Romance &lt;3 / From Portland to Peonies.

Tenhle článek jsem psala .. no už je to asi půl roku zpět:). Je to strarý , ale mám vzpomínkový období... Bylo to načatý a tak jsem hodně věcí dodělala.. Takže.. Tady to máte:) V celém článku , bejbý^^

Nikolka bude zlá. Nikolka nebrečí.

10. února 2012 v 22:42 | Niki*^ |  My Diary
TumblrA je to tu. Zase. Jsem naštvaná a píšu pod tlakem tekno a electro písniček. Jsem zklamaná a smutná. Jsou halucinogení , jsou halucinogení.. co to je kurva za písničku?! Basy to má dobrý , to jo. Tak.. Nikolka se zas vypisuje...

. . .

Tma není zlá. Jen naše svědomí je asi špatné..

8. února 2012 v 20:58 | Niki*^
The End Story

Tma jako v pytli . . .

Co vlastně určujeme , jako pomyslnou tmu? Tma je jenom smyšlená , abstraktní věc. Tma souvisí s nečinností Slunce. Tma je protiklad světla. S tmou souvisí strach , černá barva , všechny horory a každodenní depky. Lidi se bojí tmy. Tím chcete říct , že se bojíte ničeho? Taky se bojíte , když si vlezete pod peřinu? Taky je tam tma , ne? Takže vy se bojíte nedostatku světla? Ano , bojíte . Já taky. A díky čemu?..

. . .

Začalo to už , jak někteří občas říkají , v kolébce. Tím chci říct , že to začalo u ž vlastně od našeho narození. Tma pro nás zmamenala to , že jsme mohli spát. Byla pro nás tma příjemná , ale ne tak , aby jsme v ní v klidu mohli usnout. Brečeli jsme , kvůli samotě. Tma je tedy symbol samoty. Jen ty sám.
Když už jsme byli trošku větší a koukali jsme na pohádky a chodili jsme bez jakékoliv druhé až třetí pomoci , začali nás strašit rodiče a fantazie spisovatelek a televizních režisérů novodobých a i postarších pohádek. Začneme těmi pohádkami. Skoro v každé pohádce je někdo zlý. Někdo , z kterého by jsme si neměli brát poučení a s kterým to nedopadne na konci dobře. Jsou tam u občas strašidelné scény , kdy ve tmě na někoho číhá někdo zlej. Čerti , loupežníci , zabijáci , zombíci , vlkodlaci , upíři a nebo duchové. Všechno číhá ve tmě. Strašidelné houkání , honosné hrady se strašidelnou hudbou. Tma. Tma je tedy symbolem zla. A co rodiče a jejich strašidelné nabádání? Určitě vám rodiče řekli , když jste byli malý např.: ,,Nechoď o toho sklepa , bude tam duch . Moc zlej duch.'' Dítě se při nejmenším rozbrečí a uteče k mámě , která je pro něho ta superhrdinka. I já se bojím chodit v noci přes venek do sklepa. Jsou tam přece duchové. Ne , nejsou tam duchové. Ale bojím se , že tam někdo bude. Tma je symbolem strachu.
Určitě jste se už někdy koukali na horor. Vrah pronásleduje dívku po opuštěném parku v hluboké noci. Všude krev a křik. Jo a ta pomyslná tma.Žalostné výkřiky tmu neobourá , spíš přidá na strašidelnosti. Tma je symbolem hrůzy( krve, vražd ..)

A kdo za to všechno může? Dospěláci...

Tma je útěk od všeho. Lehce se tam schováš , lehce i ztratíš. Je na tobě jestli si kočka , které v noci svítí oči jako světlušky. Tma tě chápe. Tma tě naplňuje , ikdyž se cítíš sám. Tma má za úkol .. strašit a poznávat. Klamat a hrát si s pocity.
Tma není zlá. Jen naše svědomí je asi špatné..

Žij a nech žít . . .

7. února 2012 v 15:20 | Niki*^ |  My Diary
fotos
Čáu:)

Tak jak se všichni máte?^^..


Nevím čím to je. Možná to bude tím , že moje puberta doplouvá ke konci nebo aspoň se zastavila v jednom z přístavů ( zvláštní mluvit o pubertě , jako o plavbě na velké a vratké lodi ) . Myslím víc na to , co bude. Jakej vlastně život žiju. Já si ten život chci užít , víte. Dřív jsem měla chvilky, kdy jsem seděla v koutě a pocit smutku mě nepřipadal vůbec bizární . Moje nálady se střídaly , jako lidi na horské dráze. Cloumala s mým chováním. Měnila směry. Dnes už jsem míň náladová. Vím, co od života chci. Chci být úspěšná ve škole , abych měla tu nejskvělejší práci. Chci chodit pařit a nevnímat čas. Chci být s mýma kámošema a ostatníma lidma , kteří mě mají rádi a já je. Chci . . . Chci toho moc. Ale já to zvládnu. To není přehnané sebevědomí, jen se povzbuzuju a to snad můžu , ne? . . .¨

Žij a nech žít. . .

Znáte to , ne ? Minimálně jste to už jednou slyšeli.
Je to tak těžký se tím řídit? Někdo by mohl říct že jo. Někdo zas že ne. Když miluješ, měl bys chtít aby ta daná osoba byla šťastná. Chceš , aby byla ale šťastná s tebou. Což někdy nejde.. Žij a nech žít. Řiď se tím. . .

Tma jako v pytli. . . Zvláštní téma týdne. Napíšu.. asi..

Mějte se krásně

bye*

písnička v celém článku^^! Znělka z Pařba v Jersey Shore <333