My soul is in cage

28. prosince 2011 v 0:48 | Niki*^ |  My Diary
v i v i a n ♔ đ a oAhoj:) Kdyby si to autorka názvu článku četla , ta moje milovaná ( která své jméno nechce zveřejňovat) je naprosto úžasná spisovatelka , která nechce psát svoje vlastní články. Snad to vyjde přes můj blog.

Ehm , tak jak se máte ?

Život je dokonalej , že ?
Kecám.
Myslíš že kecám?
Kecám.
.. vidíte a už zase lžu.

Ta chvilka když se mu podíváš do očí a vidíš že lže. Pořád mluví ty svoje nesmyslný věty o tom , jak jejich nevinost je součástí života. Jak absolutně nechápou , jak je mohla ta nejlepší kamarádka načapat s jinou holkou z vedlejší třídy. Přesvědčují tě o tom že ta kámoška je totální kráva a ať ji nevěříš. Ta trapná a deptající chvíle. Duše je v kleci. Řve a chce jít pryč. Chce nic nevědět, jen cítit to teplo , co vede někde od srdce. Bude to láska ? Možná. Říká se tomu láska že ? Nebo to je jen předstíranej cit ? A co vlastně chceš? Chceš sedět s ním na lavičce, nechat se hřát jeho dlaněmi které hřáli i jinou , poslouchat sladký řeči co oblbovali i jiné . Sedět a cítit tu jeho vůni co mi koupila k Vánocům. Sedět ma lavičce na které sedával s ní. Včera. Dnes. I zítra. To chceš ? Nebo chceš sedět sama. V koutě. Brečet a držet jeho prasklou fotku v rámečku , ktrerá přežila i po srážkou se zdí. Dívat se na svůj nicotnej odraz v zrcadle v koupelně. Nevnímat to jak vypadáš. Přemýšlet nad tím co asi dělá. Na co myslí. Přemýšlet jak by bylo všem bez tebe. Že tu být nechceš. Přemýšlet jestli žiletka je dost ostrá. Jestli to bude bolet. Jestli potečou kapky krve dost rychle. Jestli ty prášky támhle v lékárně jsou dost silný. Jestli máš zavolat té krávě. Jestli máš zavolat kamarádce , která se na tebe asi taky vykašle kvůli svýmu klukovi. Sedět v koutě. Sama. To chceš?
Co dělat , když se dostaneš do takové situace. ? Odejdi. Pokud jsi si jistá že lže. Nejsi si jistá ? Odejdi. On tě chytne za ruku a řekne ti slova , která ti napoví co máš dělat. Nesmyslné ? Komplikované? Pak jsem ti krásně představila lásku.
Láska je cit , bolest , smutek , teplo , chlad, vzrušení, nenávist , radost , krása , nutnost , potřeba , konkurence .
Láska je o sobeckosti. Nevěříte?
Jen si to představte .. Co je důležitější? To že já chci jeho nebo to že chci aby on chtěl mě ?

Sobecký , nepřijde vám to ?
Myslíte si , že tu kecám o lásce a nic o tom nevím. Nebojte , zamilovaná jsem byla. Byla. Jsem. Byla to nešťasná láska. Láska co všechny zabíjela. Byla dlouhá , bolestivá a bezmocná. Zničila toho hodně. Nenapravila skoro nic. Ale pořád byla. Nevím jestli je. Spíš ne . Doufám v to. Vzpomínky zůstanou. Pořád.Vždycky jsi vzpomenu na ty chvíle. Na tu bezmoc. Na lyžák. Na to jak jsem na sebe křičela do zrdcadla že jsem p*ča. Na lyžáku. Na to jak jsem se nenáviděla.Chtěla jsem se zničit. Dost toho. Zase. Vzpomínky jsou akorát tak na ubližování -

Schováváme se, protože chceme, aby nás někdo našel. Utíkáme pryč, protože chceme, aby nás někdo vzal za ruku a přivedl zpět. Necháváme si lámat srdce, abychom viděli, jestli se najde někdo, kdo střepy z našeho srdce vezme a slepí je zpět dohromady.

Neplač, protože to skončilo, buď rád, že se to stalo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Interesting Lý<33 Interesting Lý<33 | Web | 28. prosince 2011 v 19:58 | Reagovat

Fjuu .. Zvláštní, děsivej, ale hlavně skvělej článek plnej pravdy. <3
Kdo je ta autorka?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama