Listopad 2011

Zoey , co by upírka ♥

26. listopadu 2011 v 23:29 | Niki*^ |  My Diary
Ničem jiném nezáleží

Áhoj..

Zoey..
Moje nejoblíbenější knížní postava je Zoey. Puberťačka dnešní doby. Prožívala všechny překážky všedního života dnešní doby , dokud... dokud ji neoznačili. Neoznačili? Vysvětlení může znít jen tak , že je z ní upíří mládě. Možná vám to povědomně připomíná to slavné stmívání a bůh ví co všechno. Ano , možná to je něco na ten způsob , ale ty knížky miluju a nestydím se říct že tu slavnou twilight ságu sem neviděla. Knížka je mnohem lepší , to mi věřte. Kde jsem to skončila ? Jo .. označili ji. Mezi tím, co všechno prožívala , což je tak úplně krásně napsáno , začal hodně epický převrat. Přešla do Školy noci . Místo , kde bydleli upíří mláďata a jejich mentoři. Místo , kde se učili ,spali , jedli a žili svůj osobní i věřejný život. Žila tam nový život , úplně odznova. Byla pryč od nesnášenlivého otčíma a jeho kopie , její mámi. Byla pryč od její bývalé kamarádky a jejího odporného kluka. Jediný kdo ji chyběl byla její nejmilovanější babička. Ale musela se s tím smířit , začít nový život a hlavně podle svých představ. Čelila několika překážkami , pády a slzy. A jak dopadla a jak její život pokračuje dál ? .. to si přečtěte :P

http://abyss-mystery.blog.cz/0912/house-of-night-skola-noci osobně ty knížky miluju ♥ doporučuju :)

Přesun časoprostorem aneb Vánoce jsou tady i s Velikonočními zajíčky

24. listopadu 2011 v 21:33 | Nikolkáá |  My Diary
noční můra
Hi honey ;)

Omlouvám se za nepsání všch bezvýznamně pěkných článků , rozbil se mi noťas , takže nemám jak psát články :( V plánu ale mám napsat téma týdne , takže se můžete těšit.

A začneme ohranou klasikou .. Jak se máte? Můžu říct že já nesnesitelně unaveně , emoce a všechen ten stres na mě dopadá. Nenávídím svoje známky .. Už se mi to píše na školy a dost na to seru. Zítra první hodinu z chemie test ? Ájo , to si přečtu před hodinou , pohoda. Kdybych si dala aspon práci a ten debilní tahák si napsala. Asi si ho napíšu a budu se učit až .. dokud neusnu. Mám mít výklad o mojí neoblíbenější knížce. Asi si vyberu Školu noci , asi určitě . Miluju ty knížky ♥ Každej by si ji měl prečít , ohromě vás vtáhne do svého děje a bude to až neskutečný ale vaše hodinky času se zastaví a vy budete v úplným tranzu . Ale to až v článku na téma týdne ;).

Zítra se rozsvicuje stromek , tak se těším . Jdu s kámoškou a asi taky s jejím klukem. Už se těším na pečení a zdobení perníčků , na pohádky , cpaní u televize , štědrovečerní večer a kupu dárků. Na ten smích celé naší zvláštně kouzelný rodiny. Já , mamka , taťka , ségra , Jessi a Terry. Naše rodina je trošku menší , za to dokonale skvělá.
Ááá. Takže půjdu městem a budu se zase smát těm lidem co rozlívaj teplej grog , co padají na kluzké podlaze a klepou se zimou ? Možná i já se budu klepat zimou a ani si toho nevšimnu ..

ehm.. Teď proslov do duše mých milovaných spřátelených blogů.
Miláčci , na váš blog se podívám snad zítra , nemám teď moc času. Okomentuju , přečtu :)*

Takže se mějte.. Vánoce už za měsíc ^^ ikdyž vodafone má Velikonoce , no ne., Divné divné . Ta reklama je trošku k zamyšlení , co ti lidi nevymyslí. Velikonoce ? Těším se až od Novýho roku budou na Nově dávat jaké budou filmy o prázdninách

Bye :)

Mluvící obchody.

19. listopadu 2011 v 18:10 | Najkhý. |  My Diary
JAPANESE STREETS !! (กินๆ เที่ยวๆ) - Siam Zone
Áhoj..
Víte že shopping day by jste měli pořádat každej týden ? Mělo by to být povinný , hodně si odpočineš a pobavíš se . Milion hlášek a smíchu , ještě víc trapasů a tak málo peněz . Plné město divných existencí s potenciálem vraždit a chodící polomrtví trosky s jasným úkolem a ta je ,, Kde je ten zasranej debil s tou ganjou " haha , nechtěla bych si dávat sraz s ním ve městě.
Je srandovní pozorovat ty lidi okolo sebe. Nic nevnímají , koukají do prázdna a hlavou se jim honí myšlenky , které se dají lehce přečíst a odhadnout. Například takovej "úředník" ten se dívá pořád na hodinky a zkoumá kdy má schůzky a vymýšlí jaký dárek jako omluvu koupí své milované manželce a věřte nebo ne tohle si většinou myslí. Holky myslí nad klukama , oblečením a šminkama. To je prostě různý ale většinou se to dá hrozně lehce odhadnout. Nejlepší je si sednout a dívat se jak všichni šílí a strkají do sebe.

Tralala , titulku nebud prázdnej !

18. listopadu 2011 v 20:42 | Najkhý. |  My Diary
Tumblr

Čauky ..

Ehm.. Něco nového ?
Dneska byl dobrej den , ve škole nás bylo jenom 8 , pohodička . Po škole jsme zašli do KFC <3 a dali jsme si B-smart + zdarma hranolky , mňamká ;) Projito mnoho obchodů , all right ;) Zítra propadnu nákupnímu šílentství a nakoupím si oblečení na Vánoce. Mamka se asi bojí ,že by to musela jít reklamovat . Bude to velkej den , strašně se těším. S K. si pak pujdem někam sednout a proberem uplně všechno . Moc se těším , ale to už jsem vlastně říkala.
Jestli můžu , doporučím vám jeden užasnej blog mé nejlepší kamarádky
--> www.original-lili.blog.cz <-- . Užasnej blog kreativní blogerky <3 Stojí za prohlédnutí .. btw. Lili , zatím takhle ;)) ..

Tak budu se loučit , zítra vám napíšu co jsem si koupila.. a moc utrácet asi nebudu ..

Bye , honey <3

lálala.

16. listopadu 2011 v 20:50 | Najkhý. |  My Diary
Tamaraish
Aloha :)

Ptát se jak se máte je už trošku ohraný a přece jenom trapný , takže ptát se na to nebudu. Tak , co děláte ? ( :D )
a teď vážně.
Nemáte nějaký dobrý a levný e-shopy a obchody ( nejlíp okolo Brna ) Danke :) taky by se nějaká prácička hodila ..

Taky vám to přijde jako pátek ? Zítra je svátek , pohodička.. v pátek nikdo nejde do školy. Já jdu , aspon si dodělám to co nemám. Pohoda.. Sobota rodinná oslava . Asi zewl. Neděle .. Co v nedělu ? Nevím no .. Nějaký plány nemám , tohle bude odpočinkovej týden , kterej sem sakra potřebovala.
Když se tak dívám na můj blog , musím říct že žádná sláva. Na blog mě psát baví , ale musí být nějaká odezva od vás , však to znáte. Nemám v plánu s ním seknout , to vůbec , spíš přemýšlím jak o oživit. Uvidíme , uvidíme.. ;)

Taky máte tak dětinský kamarády ? ... achjo..

Bye honey ;)

Mizernej týden..

13. listopadu 2011 v 19:40 | NajKh |  My Diary
T U F F L U F F

Áhoj.

Tenhle týden , je víc než divnej.

Ale úplně totálně. Takovýhle věci asi není vhodný psát na blog. Bohužel. Chcu to vykřičet do světa , že jsem blbá a skočila jsem jim na to. A ani jsem to za ty roku nepoznala.

Jak jsem říkala , tenhle týden byl mizernej tak jsem to trošku hodně odbyla. Napravím to , nebojte.

Bye :)

Takřka nemožná v poměru zcela možným..

9. listopadu 2011 v 18:28 | Najkh |  My Diary
Art & Design / Akvarel

Áhoj.

Tak zase sem ši četla nějaké články pro inspiraci a se vší ústou vám můžu sdělit , že jsem se toho moc nedozvěděla. Byly tam články snad na 3 řádky a něco v tom smyslu že nemožné je abych měl/a holku/kluka která/ý se mi líbí. Promiňte , ale když chcete tak tohodle dosáhnout můžete.
Zapřemýšlela jsem nad tím , jestli vůbec můžeme označit něco za nemožné. Dospěla jsem k závěru že nemožné je "kopat za prohraný tým = prostě to nejde". Můžeme říct , že je to takřka nemožné. A co například ? Například třeba to , když nás přepadne dychtivý pocit zlepšit náš svět. Je to nemožný a nesnesitelně špatně se to dělá. Spadnete kolikrát na hubu a učinek nulový. Nikdo vás poslouchat nebude a všichni Vás budou mít za slušně řešeno blázny a naivní idioty. Nemůžete změnit celý svět , možná jen své okolí.

takřka nemožného je moc , zkuste ho změnit na zcela možné ;)

Umíš tu náladu zkazit jak nikdo .. !

6. listopadu 2011 v 18:07 | Najkhý |  My Diary
Get Up Or Get Out

Áhoj.

Dlouho sem se tu neozvala , že ?
Nebojte , žiju ( :D ) . Neměla jsem teď nějak čas na psaní. Byl to náročnej týden , a přijde další hodně náročnej. Ale to se zvládne , musí.
Víkend byl zajímavej ... Na chatu jsem poprvé po dlouhé době jela ráda. Já tam nemám moc ráda to ticho . Ale přece jenom je to tak úžasný. Pak sem jela na čtyřkolce <3 ^^ . Bylo to fakt úžasný , ikdyž jsem z toho málem 4x vypadla. Myslela jsem že to bude úžasnej den , konečně po dlouhý době. Ale ZASE sem to zakřikla . Grr.. už mě to nebaví. Nejen že mě obtěžuje s tím že mu volám falešný hovory ( z toho sem už vyrostla , nemyslíš ? ) ale taky sem podle něj otravná , zoufalá a trapná. ájo.. dokážeš mě tak zkazit náladu , už mi prosím NIKDY nepiš ;)

Takže tak .. Můj nezajímavej život je z části zajímvej , ale většinou jsou to věci , co na net nepatří . Kámoška z naší třídy odchazí protože ji tam nechceme .. ( mrzí mě to ale co s tím .. ) zítra to bude pěkně divný ve škole , bude se to řešit.

Jdu si lehnout , číst si knížku a poslouchat písničky. Čekat než začne EMA na MTV a smát se tě co se na facebooku hádaj.

Bye ;)

btw. děkuju Lella Zee <3 Moc pěkná povídka , máš talent !
v celém článku ta nejlepší písnička s dokonalým videoklipem <3

Svět naruby... řešení nikde .

2. listopadu 2011 v 13:28 | Najkh |  My Diary
Shark Attack!

... všechno se okolo mě točilo a najednou jsem nevěděla co dělat....

Dny ve škole jsou naprosto všední dá se říct takřka obyčejně nudné. Sedmička je rok převratný , plný změn kdy se nám život otáčí naruby. Sedmičkou to začíná a čím to vlastně končí ? Dospělostí ? Ne, tou to jen pokračuje.
Tak jak říkám , sedmička je rok převratný. Děcka začínají být v pubertě a svět se jim točí a točí. Nabízí se tolik zakázaných věcí , tolik slastí co můžou zkusit s dobrým pocitem poznání. Vybarvují si svá políčka své vymyšlené zemi ztělesnující globus. Na všedním globusu vidí ostatní jen státy a oceány na svém vlastním vidí políčka naděje , smutku , lásky a alkoholu.
Když mají nějaký problém řeší to většinou tím , že si zanadávaj na fb , dají si ze dvě cigaretky a napijou se alkoholu s pocitem že jim to pomůže. Doma to bude k nevydrženía nedej bože se budou i řezat. Budou na dně a tím pádem bude svět naruby. Jak ho vrátit zpět ? Možná všechno udělat po zpátku a nebo je lepší to tak nechat.

nebo konečně začít žít..