Duben 2011

Zrada nejlepšího kamaráda bývá nejhorší , ale ten kámoš nesmí být nabušenej borec...

30. dubna 2011 v 19:00 | Najkhý píše ... |  My Diary
Amar... - Fotolog
To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.


Asi víte jaké to je když vás někdo zradí. Něco mu řeknete a on nebo ona to druhý den řekne všem. Já to znám , moje každodenní realita. Nevěřte všemu co umí mluvit, je lepší to říkat jen těm kteří co umí jen mlčet ...
Jak už jsem říkala , je to moje realita dne , a ikdyž těžko tak jsem si na to trochu zvykla. Občas se cítím stejně jako na kusovce. Co Vás ale zraní úplně nejvíc je zrada nejlepší kamaráda. To že se se mnou přestal zničehonic bavit , to že se spojil s dvěma osobami které mě nenávidí a pomlouvají všude kde se to jen hne , to že o mě vykládá ty nějvětší kecy které by jen tak někdo nevymyslel a to že mi nadává a vyhrožuje jen kvůli tomu že jsem se dovolila mu říct proč to dělá. On by se choval stejně jako já , možná i hůř ... Když jseem se s ním ve čtvrtek hádala řekl mi že od těch dvou nenáviděných osobách potřebuje něco zjistit. Podle něj je jediné řešení to mě pomlouvat a nadávat mi ( samozřejmě jen na fejsu , zatím ...) Nemyslíš si že jsi sobec?! Ty víš jak já na tom sem , že mě každej druhe pomlouvá , občas i mý kámoši a ty mi uděláš tohle.
Včera na Fejsu přes status jsem ti řekla asi tak polovinu toho všeho. Co ? ... Já neslyším ? Že na mě chceš někoho poslat ? .. Že zlomeniny a modřiny budou prozatím stačit ? ... Jo a ty ještě vyhrožuješ Lili ? ... Tak kámo , ty jsi pro mě hromada sraček. To že jsi mi to neřekl do očí je věc druhá ale to že na mě někoho pošleš a to že vyhrožuješ mým kámošům ... Ty v sobě nemáš ani kousek citu ? To pro tebe nic neznamenalo naše kamarádství ? Aha tak to potom všechno řekni té "dva vagóny vepředu , dva vagóny vzadu " jo a nezapoměn svému " tak dobrému " kamarádovi .. Zapoměl si jak asi před půl rokem si ho chtěl zmlátit ? ... a to celkem hodně ? ... A jak si tu první osobu tak nenáviděl ? ... Áha však já to chápu ty potřebuješ něco zjistit. Přeju ti hodně štěstí v zjištění tak důležitých informací a až za mnou celej štastnej příjdeš a řekneš mi " Už to vím .. " Tak ti řeknu jedno " polib mi prdel a říkej ji mami" .. bude to tvůj nejlepší zážitek. Co říkáš ? ... že nebude ? Ájo pro tebe je důležitější být hajzl a dělat jen problémy sorry... Nevím jestli mluvíš pravdu o tom jestli to děláš jen aby jsi něco zjistil nebo protože ti něco " ty zjevy" řekli ... Je mi tě líto , máš to vážně těžký , vždyt tě přece musím pochopit ... Vždyt ty si přece ten chudáček ...

We're like family ... My Dance Crew <3

24. dubna 2011 v 17:19 | Niks <3 |  My Diary
Tumblr
Tanec v srdci,srdce v tanci... <3
Miluju tanec ... Jen na tanečním parketu můžu ukázat svoje přednosti a dát tam všechny své emoce. Netančím jen pro pózu , tančím pro radost a pro moji family crew. Žerůů Efekt :)
!
Jsme jako rodina. Minimálně dvakrát týdně se scházíme na trenále a vypadá to jako rodinná sešlost. Někdo příjde někdo ne... Naša trenérka ( mamča ) je ta nejúžasnější trenérka vůbec , ona je boos , ona je Kejtý :) . Každej nám ji může závidět :)
Holky v naší famílii mám hrozně ráda , blbnem spolu a můžu jim říct prostě vše. To stejný s naším borcem Bertem :) . Jen s nimi prožívám to co s mojí zajebanou třídou ne . Efektáky mám mnohem radši. Tam mi nikdo nenadává , nebuzeruje , mají mě rádi takovou jaká jsem , tam si nemusím na nic hrát , nemusím se předtvařovat , jen s nimi si to užívám , jen jim se svěřím a jen s nimi very very good funny :D
Dneska jsme měli mistrovství Moravy a do finále jsme nepostoupili. Strašně mě to mrzí , dala jsem do toho srdce. Kejt musí být strašně zklamaná vím to ale i přes ty všechny neúspěchy má nás snad ráda. Je to přece naša mamčááá ne ? :D ... No mi těch maminek máme víc ale to je mamča oblíbenec :)
Tákže moje zkurvená třída mi může políbit zadní část protože já mám lidi který mě pochopí a s kterýma prožívám věci , co s váma nikdy....
Tanec je skrytý jazyk duše........
S láskou Niks <3

I hate copy

23. dubna 2011 v 16:21 | Najkhý píše ... |  My Diary
Catkin | Flickr – Compartilhamento de fotos!

Ahoj :)

Tak jak se dnes máte ? Já celkem dobře protože mám konečně den volna :) . Takže se ségrou máme den ve znamení mafie . Všechny jsme tam postříleli :D :D :D

Ale to je tak asi jediný co mě za poslední dobu potěšilo. Včera jsem se málem zbláznila , tolik špatných novinek se na tom facebooku člověk dozví. OMG!!!
Co mě ale štveuž delší dobu jśou kopie. Nenávidím když někdo kopíruje můj styl , mé názory a když něco řeknu a automaticky jsi to myslí ta "moje" kopie. Každej je originál , tak nebud kopie!
Já se kopírovat nikoho nesnažím , jedu si tu svou cestu a je mi jedno jestli se to někomu ooíbí nebo ne. Ok , kolikrát chci změnit styl a taky ho změním až budu mít peníze na kadeřníka a to počítám 1300,- se vším všudy. No a pak to oblečení ... Na to snad nikdy nenašetřím. Ano , možná jsem s některými něčím podobná ale to každý , ale nedělám to záměrně. Každého naštve když ho někdo kopíruje... přirozené věc . Já se snažím něčím odlišovat a ne se všemi splývat....

Nemilosrdné ticho ..

21. dubna 2011 v 13:59 | Najkhý píše.... |  My Diary
twoo - lever livet som bestevenner

"Kdo chce slyšet upřímný hlas svědomí, musí kolem sebe vytvořit ticho."
Ticho , ticho a bezcenné ticho. Ticho ... Vyvolání samoty , bezmoci a prázdnoty. Mráz bežící po zádech nemá rád nikdo , ale někomu může ticho prospět a rád je když může přemýšlet a mít na sebe svůj klid. Představa strouchnivělé , bílé s opadající omítkou místnosti , v ní malé okénko s mřížkou a u okna osoba na houpající se židli , nemálokdo se nad tímhle nezastaví a nepopřemýšlí.
Ticho je ale někdy hrozně příjemné , miluju chvíle pohody a klidu kdy s knížkou nebo s notebookem se zavrtám do míst "neznáma" , mám čas jen pro sebe , přemýšlím s MP4 v uších a rozhoduju se co dál. Vnímá tohle každý jinak , někdo je hold samotář a někdo musí být ve společnosti lidí . Já jsem čloěk něco mezi. Těším se ráno na dny strávené s lidmi které miluju ale večer mám ráda " svoje chvilky" = facebook , music , movies , book apod.
Co bych ale opravdu nemohla , býdlet sama . Hrozně by mě deptali ty stěny plné nepochopení . Každý přece potřebuje nějaké pochopení a žít pro někouho . Zasmátí u televize nevynahradí krásné zážitky s ostatními.

Ted vnímám svět jinak. O všem přemýšlím víc a nic mi není jedno. Neberu vážně jen poslední tři slova ale beru vážně všechny a někteří si neuvědomují že i dvěmi slovy se dá hrozně moc ublížit. Oni si myslí že si to nějak neberu ale ano beru , nestydím se vyjádřit své pocity ale kvůli některým je musím potlačovat jak jen to jde. Proto mi je ticho pomalu bližší než ostatní ...

S láskou Niks <3

Proč ?!

20. dubna 2011 v 17:16 | Najkhý píše... |  My Diary

destroy everything you touch

Je všude kolem nás a zastaví ji jen málokdo. Trápí většinou pubertáky ale může klidně i dospělé. Když mají pubertáci depku říkají dospělí že si ji jen namlouváme , vždycky je ale na depresi něco , co to vyvodí.

V depresích člověk udělá naprosto cokoliv . Znám pár holek , které v menší depce se jdou říznout , jdou si zapálit , jdou se ožrat .... Taky se strašně moc přejídají což může vyvodit další depresi z toho jak jsou tlusté a začnou rapidně hubnout. Každý zná anorexii a bulimii ... I tohle se z menší depky stát může.

Hlavně holky takhle blbnou a jdou se řezat. Skoro každý dospělák , který uvidí obrázek s žiletkou po které stékají kapičky krve si řekne že tohle není absolutně normální a měl by se jít léčit a samozřejmostí je že si pod tím představí nějakého emaře. Nejen emaři se řežou ... Tohle je moje realita , vidím to denodenně a trhá mi srdce pohled na jizvy. Opravdu moc mě to bolí , protože vím že tyhle lidi jsou pro mě sakra důležití. Když totiž v menší depce udělají tohle , co potom udělají když budou mít vážný problém ?!

Je to uvolnůjící pocit když stříbřitá žiletka zarívající se do kůže udělá první tah. Cítíš najednou pocit uvolnění a svobody. Zmizela ta bezmoc a nejistota , aspon na chvilku. Krev stékající po zápeští se jen tak nezastaví , ale ty jsi nadmíru spokojená. Můžeš i přistihnout svůj blažený úsměv , myslíš jak tvé problémy zmizí a odletí někam pryč. Pokud to ale uděláš jednou , uděláš to i po druhé , budeš toužit po tomhle krásném okamžiku.

Svět bez barev , je jenom iluze ...

17. dubna 2011 v 14:12 | Najkhý píše... |  My Diary
HeartRock

Umění je lež, jež nám pomáhá pochopit pravdu.
Barvy tvoří svět , bez barev by svět nebyl . Jak by vlastně vypadal svět bez barev ? ... Jednoduše by nebyl protože , barva průhledná je barva. Vlastně celý tenhle svět je pouze iluze , ale mi ji umíme ovládat.
Miluju barvy , pomocí barev se můžu vyjádřit . Vyjádřit to jak se cítím , jakou mám náladu a jaký vyznávám například styl. Dokážete si představit emaře v bílým ? Spíš bych si řekla že anděla přejel autobus...
Pro mě v přírodě dominují tři věci , podzim , voda a nebe
Podzim ... Já podzim miluju jen kvůli těm nádherným barvám. Když se totiž podívám z okna ven , vidím krásné stromy v různobarevných odstínech. Kdyby podzim neměl tyhle barevné vlastnosti každý by ho nenáviděl. Je zima , ze slunného léta jsou najednou ranní mrazíky a tak se nemůžeme divit že málokdo ho má rád. Ale ty barvy , ty musí mít rád každý . Když sem si o tom povídala s babičkou tak řekla že jí jsou barvy jedno že jí vadí ta zima. Panebože , vždycky má každej problém bud s tím že je moc horko nebo moc zima. Taková krásná podívaná je ale jenom jedno období tak si ho užijme. Tady si mistr příroda pěkně vyřádila :)
Voda... Já osobně nemám ráda vodu , nesnáším plavání kvůli vzpomínkám z dětství. Jsou ale chvíle kdy ji ráda mám. Napříklas když chytám ryby miluju ten pohled na tu vodu. Voda jako taková má barvu jen jednu a to průhlednou, spíše mě zaujmuli odlesky. Skoro každý Čech pod pojmem voda si představí bud bazén někde v blízkém koupališti a nebo brčálový rybník. Málokdo si představí ten nádherný a dechberoucí podmořský svět . Tam, je barev nespočetně mnoho.
Nebe... Dneska ráno , bylo asi 5hodin , jsem jela autem a dívala jsem se na nebe. U lesa tam dominovala barva tmavě fialové až fialové , postupem to šlo do růžové , ta se proměnila v červenou přecházejíc v oranžovou až žlutou a tam se jako zázrakem proměnila v zelenou která se přeměnila v tyrkysovou a postupně v tmavší a tmavší modrou. Byla to vážně nádhera. A když si představíte krásné polojasné nebe s těmi bílými buclatými mráčky hned máte lepší náladu.
Barvy dokážou hodně lidem taky pomoct a na každého působí každá barva jinak. Mohla byhc tady vypsat barvy a k nim přiřadit jak na mě působí a co pro mě znamenají , ale hned ted vám můžu říct že každá barva pro mě znamená hodně emocí a pocitů.... Miluju barvy :)


Ztělesnění zla ...

15. dubna 2011 v 16:46 | Najkhý píše... |  My Diary

No more regrets, just dreams.

Škola je jedna budova plná prázdnoty , nepodstatná budova. Změní se to jedině tehdy když tam vstoupíme my . My plní zážitků z včerejšího odpoledne nebo víkendu , plní radosti ale taky smutku při pohledu na tu nudnou budovu . Už od pohledu škola vyvolá někomu nevolnost :D .
Jak už jsem říkala , před školou to ještě ujde. Vykládáme a drbem s ostatníma. Když ale vidím jak školník jde otevírat šatnu řeknu si , "je to v prdeli , z toho se nevyvlíknu " . Skřínka , ztělesnění malého pokojíčku ... Mám ji ráda ale je celkem nevybavená , zrcádko nám odpadlo :D Už jen pohled na ty schody mě připomíná tělárnu s pískajícím učitelem na píštělku kterej nás chce donutit k tomu aby jsme se aspon rozběhli.
Když zabrouzdáme no nějaké místnosti zvané třída , většinou už je tam pár lidí co vypadájí unuděně a nebo naštvaně. Když už ale přijde ten nechutnej zvuk crrr....!!! nabýhá mi husí kůže. Panobože , nechápu proč hodina trvá 45 minut ! Nechápu ...
45 minut je strašně dlouhá doba , hlavně když máme třeba čeják nebo matiku. Každou chvilku se dívám na hodiny , kdy už konečně skončí tohle mučení. Mám podezření že se ty hodiny posouvají opačně...
Zvoní ... Koněčně ! Přestávka ?! Ne.... Spíš opisování úkolů... Učitelé tomu říkají opisování , my tomu říkáme přestávka v prdeli.
Nejlepší a nejhezčí zvonění je to poslední , kdy můžeme jít konečně domů :). Akorát , musíme jít na oběd , k čemu ? Ty sračky se nedají jíst . V Americe mají Fear Factor , my máme školní jídelnu .. svatá pravda :D ...
Mám tě ráda školo , vážně . Bez tebe bych neměla tolik kamarádů , tolik zážitků , srandy, průserů a všeho . Kdyby se to oběšlo bez učení , učitelé by se proměnili v nějaký normální a fajn lidi co by s náma blbli , hodiny by probíhali tak že by jsme třeba měli párty a mohli by jsme si dělat co chcem , tak školo , tak tě MILUJU :) ...

Hell...

10. dubna 2011 v 18:02 | Najkhý píše... |  My Diary
Slovo peklo je hodně rozšiřující pojem. Pro děti působí peklo jako místo kde jsou čerti a vaří lidi v kotly. Časem ale děti vyrostou z téhle naivity. Budou například říkat jaké mají ve škole peklo, nebo že mají doma peklo kvůli tomu že jim nechcou rodiče nic povolit. Tohle není peklo. Slovo peklo požíváme jen kvůli tomu že v téhle situaci nás nenapadne nic lepšího.
Jak už jsem říkala , peklo je velice široký pojem. Peklo , jakožto to opravdové může mít třeba ten kterého třeba někdo unesl. Jestli jste si aspon trochu té kusovky všimli , vidíte tam svázaného (asi) kluka a na stěně nápis This is HELL ... Tohle je peklo ! Dokážete si představit že b vás někdo svázal, odvedl někam do neznáma a tam vás týral. Ted si stahuju horor Houbičky ... Tam lidi prožili peklo. Nebo třeba v SAW.
Je to nervy drásající. Ležící svázaná dívka látkou která je obarvena barvy krve , je schovaná v koutku malého prostoru a bojí se každé minuty, nebot přijde ta zlá , necitná a šeredná postava. On , který mě tu uvěznil.... Zrychluje se mi tep pohledem na staré , ošoupané dvěře s nápisem zákaz kouření . Dělá se mi zle ze zvuků vydávajících se za dveřmi. Vidím jak se v malém okénku mění světlo ve stín. Na malou chvilinku jsem si myslela že je to pomoc.
Slyšela jsem rachot nožů , otevírání dvěří , ječící hlasy , střelbu a kroky k mým dvěřím. Bála jsem se jako nikdy ....
( Asi napíšu nějaký takový příběh , uvidím ...)

Hádka s blcem bývá fajn .. :D

8. dubna 2011 v 19:41 | Najkhý píše... |  My Diary

,, Jen málo věcí je tak mocných jako omluva za naše slova a činy,,

Ahoja :)

Jak už napovídá názec , zase sem se hádala. Tentokrát to bylo celkem fajn. :D

Nebudu psát o tom jak se moje kámoška pohádala s učitelem , přečtěte si to sami , mám ji v Affs. Budu psát o té .. jedné holce která .... Radši no coment. Víte co ted sem vložím zase ty moje myšlenky...
Víte , nechápu to ... Přes face je velká královna , asi ji baví psát dvoustranovej dopis o tom jak mě nesnáší. Tam mi to všechno řekne. Do očí ale ne... Já ji to do očí klidně řeknu , vlastně by mě to do očí řekla taky ale to by tam musel být ten její ... asi nejlepší kamarád ... To si dovolí. ,, Bez něho jsi nula .. ále Niki... a sním je nula ještě větší ... ,, :D
Já se řídím heslem ... Když se k tobě dostane nějaká pomluva , jdi za tém koho se to týká a zeptej se jestli to je pravda. Pokud ale usiluješ o to být drbnou tak prosím , potom to hned utíkej někoho vyžvanit.
Další myšlenka asi k ní nebude .. (radši)

Jinak co se týká školy celkem špatný , už i Klára je ve fyzice lepší :D ... Nikdo není dokonalej , každej dělá chyby .. Já sem jich teda udělala poněkud více :D
,,Pokud neděláte chyby , pravděbodobně spíte ,, :D

Život jde dál ...

6. dubna 2011 v 19:43 | Najkhý píše... |  My Diary

Změna je život...


Tohle slovní spojení zná každej. Taky se někdy povídá , lidi se mění. Děláte všichni jako kdyby to bylo něco hroznýho. Jako kdyby jste se vy neměnili. Každej se mění tak co mi do toho furt kecáte.

Už několik velice "moudrých" lidí mi řeklo jaká jsem totální pi*a , kurva apod. Taky jak jsem příšerně falešná a spostu dalších keců. Ok , uznávám že se někdy chovám jako totální pipina co kecá samí sračky ale zase pochopte že mě absolutně neznáte takže mě laskavě nekecejte do toho co mám dělat a nerozšiřijte o mě drby typu "jedna paní povídala.. " Opravdu mě dostavá to, jak mi píšou že jsem falešná a namšlená ale před měsícem jim to nevadilo.


Ok... Jsem děvka , i tak vypadám , výstřihy skoro po kolena. Ano někdy se chovám povrchně . Ano přetvařuju se ale to jinak nejde... Pokud se mám cítit podle své nálady tak to by zase ty "drbny" mleli takový to , ty chudinko apod a to necu ....

Číst si sáhodlouhou zprávu (spíš slohovku) o tom jak mě nenávidíš a co je na mě špatnýho bylo celkem dobrý číst. Když jsi tam psala něco v tom smyslu že ty jsi mi poradila ale že jsem to neudělala ... Jo neudělala jsem to , chápu to ale neudělala jsem to. Ani nevím proč. Řekla jsem si proč poslouchat zrovna Tebe... Ty která by si nic jinýho nepřála než aby jsi mě zničila.Poslední dobou dělám celkem zvláštní věci , kterých strašně lituju. Nevím proč je dělám , nejspíš to bude tím že jsem piča ale co už. Psala jsi tam že dělám jak sem na dně a plno jinej věcí. Víš já zněho fkt strach měla , a to že jsem ho měla zkrotit ... jako na co ? Stejně by mě neposlouchal takže proč mu to říkat.

Nebudu psát o tom že si to asi nepřečteš , jednou jsem to tak napsala a vím jak to dopadlo ....
Takže hlavně doufám že se trochec změním a že mě přestanete konečně nenávidět...

S láskou Niks....